ROBOTX LAZER

Epilasyona etki eden faktörlerin başında kılın kalınlığı, derinliği ve rengi gelmektedir. Ayrıca cildin rengi ve kılın bulunduğu bölgeye göre de uygulanması gereken işlem değişkenlik göstermektedir. Örneğin yüz bölgesinde bulunan ince ve açık renkli tüylerde 810 nm Diode dalga boyu etkili olurken bacak bölgesindeki kalın ve koyu renkli tüylerde 755 nm Alexandrite dalga boyu etkilidir.

RobotX Hybrid Alexandrite Laser epilasyon cihazı kıl köklerinin tahrip edilebilmesi, kalıcı olarak yok olması için en etkili ve güvenli iki dalga boyunu (755 nm Alexandrite - 810 nm Diode ) aynı anda ileten teknolojiye sahiptir.

  • Kıl yapısı, kıl rengi ve ten rengine göre iki tür başlık seçimi mevcuttur.  İster buz başlıkla (ütüleme) jel sürülerek yapılan uygulamada ister soğuk hava üflemeli başlıkla 35 J/cm2 çıkabilen enerjiyi stabil bir şekilde kıl köküne iletir.
  • Turbo soğuk hava üfleme özelliği ile cilt -15 dereceye kadar soğutulur. Atış esnasında hissedilen acı minimum seviyededir.
  • Tek kullanımlık silikon başlık aparatı sayesinde hijyenik bir lazer epilasyon imkanı sağlar.
  • 2-3 mm boyundaki tüylere doğrudan uygulama yapılabilir. Yapılan atış kıl kökünü hedef alırken aynı zamanda cilt yüzeyindeki tüyleri kusursuz kıl patlatma özelliği ile yok eder ve pürüzsüz bir cilt ile uygulama biter.
  • Dört mevsim uygulama özelliğine sahip olan RobotX kombin lazer sistemi sayesinde en inatçı kıl tiplerinde bile 4 – 6 seansta kesin ve kalıcı sonuçlar alabilirsiniz.

http://capitalmedikal.com