HYDRAFACIAL

HydraFacial Nedir?

Son dönemde ününe ün katan Hydrafacial uygulaması hakkında sorulan tüm soruların cevabını sizin için bir araya topladık. 

Hydrafacial Hakkında Bilgi? 

En basit tabiriyle Hydrafacial uygulaması bir cilt yüzey kaplaması yöntemi olarak tanımlanabilir. Farklı cilt tiplerine ve cilt ihtiyaçlarına uygulanabilen ve non-invaziv – ablatif olmayan bir yöntem olarak dikkat çeker.

Genel olarak ciltte oluşmaya başlayan kahverengi lekelerin ortadan kaldırılmasında etkin bir şekilde kullanılabilir. Özellikle ülkemizde ince çizgi ve tıkanmış gözeneklerin giderilmesinde daha sık destek alınan bir yöntem olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. 

Bunun dışında Hydrafacial kullanım alanlarında çizgi – kırışıklık kaybedilmesinde hiper pigmentasyon sorununda da Hydrafacial uygulamasından destek alınabilir.

Bizler Roos Davin olarak Hydrafacial söz konusu olduğunda akla gelen ilk adres olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

İstanbulda cilt güzelliğinizle ilgili bir işlem yaptırmak istediğinizde bize uğramadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. 

Hydrafacial Nasıl Uygulanır

Kısaca özetlemek gerekirse, Hydrafacial desteği cildin oksijen ve vitamin desteği ile soyulmasını sağlayan -temizlenmesini- bir sistemdir. 

Gayet güvenli ve Avrupa’da etkin bir şekilde uygulanan bir teknolojiden destek alınır. Roos Davin olarak kullandığımız araçlar son teknoloji olup, tüm Avrupa ülkelerinde de yaygın olarak kullanılan araçlardır. 

Hydrafacial sayesinde ölü deri hücrelerinden kurtularak canlı cildinizle daha göz alıcı bir görünüm elde etmeniz amaçlanır. Başka bir deyiş ile makyaj sonrası cildinizde biriken kirlerin, yağların ve günlük hayatın etkilerini sıyırıp gerçek cildinizin ortaya çıkarılmasını sağlayan bir işlemdir.

Hydrafacial Hangi Ciltler İçin Uygundur

Genel olarak Hydrafacial uygulayıcısının profesyonel olması son derece önemli sonuçlar elde edilmesini kolaylaştıracaktır. Hemen hemen tüm ciltler için uygun olmakla birlikte yaşlanan ciltler için ekstra olumlu sonuçlar ortaya çıkarır. 

Özel mikrodalga teknolojisi sayesinde kolajeni uyaran farklı bir teknolojiden destek alır. Bu da yine Hydrafacial uygulamasında kullanıcının ve cihazın özelliklerine bağlı olarak hassas ciltler için de önemli bir özellik olarak dikkatleri üzerine çeker. 

Roos Davin olarak önceliğimizi müşteri memnuniyeti merkezinde tutarak en kaliteli ve en ayrıcalıklı ürünleri kullanmaktayız. Her zaman için teknolojiden destek alırken, eğitimlerine özellikle dikkat ettiğimiz personelimiz ve hijyeni merkezde tuttuğumuz merkezimizde sizlere de hizmet vermeye hazırız.

Hangi Yaş Grubunda Hydrafacial Uygulanabilir

Herhangi bir yaş grubu ayrımı yapılmaz. Genç görünmek isteyen ve cildinin yıprandığını düşünen herkes Hydrafacial yaptırabilir. Özellikle hassas ve kuru görünüme sahip ciltler için son derece etkili sonuçlar ortaya çıkar.

Yine de bir cilt tipi ayrımı yapmak çok mantıklı olmayacaktır. Herkes güvenli ve etkili bir şekilde HydraFacial yaptırabilir. 

HydraFacial Uygulama Aşamaları

Genel anlamda HydraFacial tedavisinin üç aşaması olduğunu söyleyebiliriz. Bu temizleme ile başlayan ve serum infüzyonu ile devam eden bir süreçtir. HydraFacial tedavisinde amaç cildin pis katmanlarından soyulması, taze dokunun ortaya çıkarılması ve yenilenmesi için desteklenmesi prensibine dayanır.

HydraFacial Ne Kadar Sürer

Herhangi bir yan etkisi bulunmayan HydraFacial işlemi ortalama yarım saat ile bir buçuk saat arasında sürmektedir. Bu işlemin sonrasında iyileşme için ekstra bir süreye ihtiyaç duyulmaz.

HydraFacial Süreci Nasıl Tamamlanır

Cildinizdeki yenilenmeyi aynaya baktığınız an fark edersiniz. İlk andan itibaren cildiniz kirli tabakadan, ölü deriden ve makyaj kalıntılarından arındığı için inanılmaz bir parlaklığa ulaşır. HydraFacial işleminin bir diğer artısı ise gözenekleri küçültmesidir. 

Cildiniz daha yumuşak olur, şişkinlikleriniz azalır ve daha nemli bir yapıya kavuşur. Sonrasında cildinizi doğru ürünlerle besleyerek bu temizlik sürecini artırabilirsiniz. 

HydraFacial Bir Yan Etkisi Var mıdır

Genel olarak HydraFacial yan etkileri, benzer uygulamalara kıyasla yok denecek kadar azdır. Kullanılan teknolojinin cilt dostu olması ve lazer uygulamasının tam zıttı olarak hücreler buharlaşmaz. Zaten Roos Davin uzmanları sizi gerekli olan konu başlıkları hakkında bilgilendirecektir. 
Dilerseniz şimdi randevu alarak bu uygulama hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoğunlukla 4 – 6 seans uygulanan HydraFacial tedavisi cildinizin gençliğine gençlik katması için bulunmaz bir fırsat olarak ön plana çıkar.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bu HydraFacial uygulamasını en kaliteli malzemeler ve birinci sınıf titizlikle size ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 
 

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar