Lenf Drenaj

ROOSDAVIN Bölgesel Zayıflama Uygulamaları ile ilgili kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel fiyatlar için bize ulaşın.

Diğer Bölgesel Zayıflama Hizmetlerimiz

Lenf Drenaj uygulaması, lenf sistemi temelli olarak çalışır. Vücudumuzda biriken zararlıların, ödemlerin atılarak hücrelerimize besin taşıyan beyaz kan dolaşımına lenf denmektedir. Sağlığımızın açısından en gizli kahramanlardan bir tanesi olarak lenf sistemi kabul edilir. 

Lenf Drenaj uygulaması da bu sistemin hızlandırılması temelli olarak çalışmaktadır. Lenf sistemi hızlandırılırsa toksinlerden ve atıklardan daha çabuk kurtulmamız mümkün olur. Bu da bir anlamda bizi rahatsız eden zararlılardan daha kısa süre içerisinde kurtulmamız anlamına gelecektir. 

Roos Davin kalitesi ile Lenf Drenaj uygulamasından destek almak için bize hemen ulaşabilirsiniz. 

Nerelerde Kullanılır

Selülit tedavisinde, bazı rahatsızlıklar sonucu ortaya çıkan ödemlerde, zayıflamak için ve toksinlerden kurtulmak amacıyla lenf drenajdan destek alabilirsiniz. 

Çoğunlukla bir sorun neticesinde lenf drenajdan destek alınıyor olsa da aslına bakılırsa destekleyici olarak kullanılması son derece yaygındır. Özellikle

Avrupa Birliği ülkelerinde Lenf Drenaj uygulaması destekleyici bir şekilde aktif olarak kullanılır. 

Kimlere Yapılır – Kimlere Yapılmaz

Genellikle aşağıda yazdığımız rahatsızlığı bulunan kişilere uygulanmaz. Yine de uygulanmasını isterseniz de hekim önerisi ile uygulanmasında bir sakınca bulunmamaktadır. 

Şeker rahatsızlığı olanlarda, tansiyon rahatsızlığı olanlarda, kemik erimesi rahatsızlığı olanlarda ve hamilelerde lenf drenaj uygulaması yapılmamaktadır. 

Hangi Bölgelere Uygulanır

Genel olarak lenf drenaj uygulaması, pasif jimnastikte olduğu gibi bölgesel olarak uygulanmaz. Amacı bütün vücudun sarılarak tüm bölgelerin harekete geçirilmesi olduğu için aktif olarak tüm bölgelere uygulanır. 

Kaç Seans Yeterli Olur

Sorununuza bağlı olarak seans sayısı belirlenir. Seanslar ortalama olarak 20 dakika ile yarım saat arasında sürmektedir. Çoğunlukla selülit gibi sorunlarda ikişer gün aralıklarla yarım saat uygulanır ve maksimum on beş seans sonra etkisini göstermeye başlar. 

Zararlı Bir Uygulama mıdır

Hem yerli hem de uluslararası yapılmış pek çok çalışma lenf drenaj uygulamasının herhangi bir zararı olmadığını kanıtlamıştır. Klinik bir bulgu olmadığı gibi kullanıcılarından da çoğunlukla olumlu yorumlar alması bu bakımdan son derece önem taşır.

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar