Pasif Jimnastik

ROOSDAVIN Bölgesel Zayıflama Uygulamaları ile ilgili kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel fiyatlar için bize ulaşın.

Diğer Bölgesel Zayıflama Hizmetlerimiz

Vücudumuzdaki tüm kasları aktif olarak kullanamıyoruz. Bunun en temel nedeni ise şehir yaşantısına adapte olmamız ve aktif iş hayatı içerisinde bulunmamız olarak gösteriliyor. Hal böyle olunca yavaş yavaş kullanmadığımız kaslarımız da zayıflıyor.

Pasif jimnastik ise şehirli insanın kullanmadığı kasları yeniden harekete geçirerek bölgesel olarak sıkılaşma, zayıflama ve fazla yağlardan kurtulma gibi etkiler gösteriyor. 

Roos Davin kalitesi ile pasif jimnastik yaparak yağlı bölgelerinizi rahatlatabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz, hijyen kurallarına dikkat ederek size en uygun seans çizelgesini oluşturacaktır. Detaylı bilgi sahibi olmak için şimdi arayabilirsiniz. 

Pasif Jimnastik Nasıl Uygulanıyor

Kullanmadığımız kasların harekete geçirilmesi için radyo dalgaları kullanılmasına pasif jimnastik adı veriliyor. Son derece kullanışlı, başarılı ve sağlıklı bir uygulama olduğu için aktif olarak kullanılmaktadır. 

Uygulama yöntemi ise son derece basittir.

Örnek olarak problemli karın bölgesine pedler aracılığıyla düşük voltajlı elektrik (radyo dalgaları) verilerek çok fazla kullanılmayan kasların harekete geçmesi sağlanır.

Burada amaç problemli bölgelerdeki kasların çalıştırılması olduğu kadar. Tüm kasların eş zamanlı bir şekilde çalıştırılmasıdır. Orantısız çalıştırılması görüntü bozukluğuna neden olabilir. Bu sebeple işinin uzmanı olan kişiler tarafından yapılmış olması da büyük bir önem taşır. 

Kimler Pasif Jimnastik Yapabilir

Uygulama konusunda kalp pili olanlar ve hamileler dışında bir aralık yada sınırlama bulunmaz. Sadece radyo dalgalarından dolayı kalp pili olanlarda kullanılmaz. Bunun dışında hamile olanlar içinde pasif jimnastik uygulaması yapılmamaktadır.
Bu iki durum dışında herkes pasif jimnastik yapabilir. Uygulama tamamlandıktan kısa bir süre günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Ağrı – kramp gibi olumsuz durumlar pek oluşmamaktadır. 

Ne Kadar Sürer

Farklı durumlar ortaya çıkmadıkça pasif jimnastik paket şeklinde yapılmaktadır. Genellikle on beş seans paket olarak uygulandığı için paket sonuna doğru etkisini net bir şekilde görmeye başlayabilirsiniz. 
Kişiden kişiye – sorunlu bölgeye göre farklılık göstermekle birlikte ortalama haftada dört kez pasif jimnastik seansına katılabilirsiniz. 

Olumlu Yorumlara Sahiptir

Genellikle hem kullanıcı yorumları hem de uzman fikirlerine göre on seansa ulaşıldığında etkilerini göstermeye başladığını söyleyebiliriz. Tabi ki olumlu anlamda etki göstermesi kişinin sorunlu bölgeye yaklaşımına, sıvı tüketimine, beslenme alışkanlığına, günlük hayat düzenine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 

Zayıflamak Mümkün mü

Radyo dalgaları yardımıyla o bölgede bulunan yağ doku uyarılır. Bu da yağların bölgeden atılmasına yardımcı olur. 
Bunun dışında hiç çalışmayan artık tembelleşmeye başlamış kaslar, o bölgedeki diğer kaslarla birlikte uyarılarak çalıştırıldığı için enerji harcanması söz konusudur. Haliyle kalori yakımı ile devam eden bu süreç kısmen de olsa zayıflamaya etki edebilir.

Yalnız bu durum tabi ki tek başına zayıflamak için yeterli değildir. Eğer pasif jimnastik yapmak istiyorsanız bu konuda düzenli bir diyet ve spor programı uygulayarak süreci hızlandırabilirsiniz. 

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar