Kalıcı Makyaj

ROOSDAVIN Estetik Uygulamaları ile ilgili kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel fiyatlar için bize ulaşın.

Diğer Estetik Hizmetlerimiz

Bilindiği üzere kalıcı makyaj son dönemlerde giderek daha popüler hale gelmeye başlayan bir uygulamadır. Doğal görünmesi, çok uzun süre dayanması ve bu konuda uzman sayısının fazlalaşması popülerliğinin en büyük sebebi olarak görülür. 

Özellikle bir dönem kalıcı makyaj uygulamaları çok beğenilmediği için günümüzde iyi eğitim almış kişiler tarafından uygulanması da popülerliğini artıran

Bizler; Ross Davin olarak en modern cihazlarla, hijyen kurallarına dikkat ederek size en uygun kalıcı makyaj uygulamasını yerine getirmekteyiz. Aklınıza takılan tüm soruların cevabına ulaşmak için adresimizi ziyaret etmeniz yada iletişim bölümünden randevu almanız yeterli olacaktır.

Kalıcı Makyaj Nedir, Nasıl Yapılır?

Makyaj için ekstra zaman harcamak istemeyen kadınların son dönemlerde sıklıkla yaptırdığı bir uygulama olarak çeker. Adından yanlış anlaşılan bir uygulama olduğu için kalıcı makyaj uygulamasının standart makyaj rutini ile devam ettiği düşünülmektedir. 

Bu sebepten kalıcı makyaj nedir? Sorusunun cevabına yer vermenin daha doğru olduğunu düşündük. Öncelikle kalıcı makyaj: insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan doğal boyaların bazı iğneler yardımıyla cildin üst kısmına yerleştirilmesi işlemidir. 

Çoğunlukla bu özelliği nedeniyle dövme işlemine de benzetilir. 
Genellikle kalıcı makyaj uygulamaları kaş – göz ve dudak çevresine yoğunlaşmıştır. Günümüzde en sık tercih edilen teknikler arasında microblanding ve micropigmentasyon ilk sırada yer alır. Bu uygulama cildin üst kısmına yapıldığı için kalıcı olmaz. Haliyle belli bir süre sonra tekrarlanmazsa özelliğini kaybedecektir. 

Kalıcı makyaj söz konusu olduğunda genellikle çok çok uzun süreler telaffuz edilir. Bu durum biraz da pazarlama tekniği olarak ön plana çıkarılmış yanlış bir durumdur. Kalıcı makyaj 7/24 cildinizde bulunan bir uygulama olsa da başka adreslerde karşımıza çıktığı gibi 5 sene kadar uzun sürelerde bahsetmek yanlış olacaktır. 

Temel olarak microblanding ile micropigmentasyon arasında bir farklılık bulunmamaktadır. Tek fark kullanıcının rahat ettiği cihaz özellikleridir.

Micropigmentasyon cihazı biraz dövme cihazına benzer yapıdadır. Microblanding uygulamasında ise bir kalem yardımıyla işlem tamamlanır. 

Kalıcı Makyajda Acı Hissi Oluşur mu

Uygulama yapılan alan anestezi yardımıyla lokal olarak uyuşturulur. Bu durumda da kişide herhangi bir acı hissi ortaya çıkmayacaktır. 
Yalnız kalıcı makyaj uygulamasında dövmenin aksine uygulama yapılan yerler farklı olduğu için dövme yapılırken ortaya çıkan acı hissi de oluşmamaktadır. Dolayısıyla anestezi kremleri etkisini kaybettikten sonra kısa süreli batma – yanma hissinin dışında ekstra bir acı hissi ortaya çıkmaz.

Ne Kadar Sürer

Bu konuda net bir cevap vermek pek mümkün değildir. Çünkü kalıcı makyaj uygulaması uygulanan alanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Genellikle ortalama bir süreden bahsetmek mümkün olmasa da iki saat kadar sürdüğünü söylemek yanlış olmayacaktır. Uygulamayı takip eden ay içerisinde kontrol ve rötuş yapılmaktadır. Yalnız rötuş işlemi genellikle normal uygulamalardan daha kısa sürer. 

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar