Microblading

ROOSDAVIN Microblading Uygulamaları ile ilgili kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel fiyatlar için bize ulaşın.

Diğer Kaş Tasarımı Hizmetlerimiz

Kaşlarımızda zaman içerisinde görünüm değişikliği olabilir. Çoğunlukla seyrekleşme ve formunu kaybetme kaşlarda en sık karşılaştığımız sorunlar arasında yer alır. 


Bazı kişilerde kaş gürlüğü ve kalınlığı istenilen seviyelerde olamayabilir. Böyle sorunlar ortaya çıktığında microbladingten destek almak yeterli olacaktır. 

Kısaca Microblading:


Zaman içerisinde seyrekleşmeye veya gürlüğünü kaybetmeye başlayan kaşlarda istenilen görünümü elde etmeyi amaçlayan bir kalıcı makyaj yöntemi olarak ön plana çıkar.

 
Tabi ki uygulamanın işinin uzmanı kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir.

 
Microblading uygulaması genellikle çok yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip bir uygulama olarak ön plana çıkar. O sebeple kaş yapınızın cildinizin ve yüz şeklinizin iyi analiz edilip ona uygun bir uygulamadan destek almak önemli olacaktır. 


Microblading Ne Kadar Sürer


Bu konuda süre vermek sanıldığından daha zordur. Yalnız ortalama bir süre vermemiz gerekirse microblading uygulamasının geçerlilik süresinin 1 sene olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. 

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar