G5 Masajı

ROOSDAVIN Bölgesel Zayıflama Uygulamaları ile ilgili kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel fiyatlar için bize ulaşın.

Diğer Bölgesel Zayıflama Hizmetlerimiz

Dünya üzerinde selülit tedavisi söz konusu olduğunda en fazla destek alınan masaj G5 masajıdır. Oldukça fazla olumlu yorumlar alması, kullanıcı memnuniyetinin yüksek olması ve her cilt tipine göre uygulanabilirliği sayesinde G5 masajı yoğun bir şekilde kullanılır. 

Nasıl Çalışır?

Masaj aletinin çalışma sistemi oldukça basittir. Selülitli bölgelerde bulunan yağların titreşim – itme ve sıkıştırma yöntemleri ile yakılması amaçlanmaktadır. Çoğunlukla ilk seansın ardından etkisini net bir şekilde görmek mümkün olmaktadır. 

Tabi ki G5 masajı sonrasında olumlu yapan kişilerin büyük bir çoğunluğu; beslenmesine, sporuna ve sıvı tüketimine de dikkat ettiğini belirtmektedir. 

Bizler Roos Davin olarak özel kremlerden destek alarak G5 Masajının etkisini maksimum seviyede tutmaya gayret gösteriyoruz. İşinin uzmanı, deneyimli ekibimiz tarafından hijyen kurallarına dikkat edilerek uygulanmaktadır. 

Temel olarak G5 masaj aleti ödemlerin atılmasına, kan dolaşımının ortalama üzerine çıkmasına ve cildin esnekliğini geri kazanmasına destek sağlar. 

Çok uzunca bir süredir G5 Masajı yapılıyor olsa da masaj aletleri düzenli olarak teknolojik yenilikler tarafından desteklenmektedir. Bu sebeple işinin uzmanı olan yerlerde ve kaliteli ekipmanlardan destek alarak G5 masajından destek alabilirsiniz. 

Genel Olarak Bu Masajın Faydaları Nelerdir

Öncelikli kullanım amacı olan sıkılaşma sağlaması ve yağ yakılmasının hızlanmasının dışında pek çok faydası bulunmaktadır. Öncelikli olarak cilt sağlığı açısından G5 Masajının en büyük faydası toksin atılmasını sağlamasıdır. 

Genel anlamda bölgesel rahatlama sağladığı için ağrıların azalmasına da etki eder. Masaj aletinin tüm vücuda etkileri ise kan dolaşımını hızlandırmasıdır. Kan dolaşımı ile birlikte bölgesel bir masajın bütün vücut için yaptığı olumlu etkileri ortaya çıkmaya başlar. 

Sonraki aşamada vücut dolaşımı düzenlenmeye başlar. Bu da kas ve eklemlerin hareket kabiliyetine olumlu etkiler yapacaktır. 
Burada yer verdiğimiz faydalar çoğunlukla yapılan araştırmalar ve kullanıcıların yorumları baz alınarak yazılmıştır.

Masaj Uygulaması Hakkında Bilgi

Öncelikle bu masajın uzman kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. Çünkü vücut özelliklerine göre kullanılacak başlıklardan uygulama bölgesine kadar değişiklikler ortaya çıkabilir. Bu sebeple 20 dakika ortalaması beş seans ila on iki seans arasında tamamlanacaktır.

Cihazın temel çalışma prensibi ise şu şekilde işlemektedir. İşinin uzmanı olan kişiler masaj yapılacak bölgeyi belirleyerek oraya bir titreşim verirler.

Yabancı kaynaklarda titreşim kelimesi yerine kuvvetli itme geçmektedir. Bunun temel nedeni ise dolaşıma yaptığı olumlu etkilerden kaynaklanır. 

Bu titreşim mekanizması süreklilik sağladığı için yağ yakılmasını hızlandırır ve bölgesel olarak selülitlerle olumlu anlamda mücadele edilmesi anlamına gelir. G5 masajından destek alarak bölgesel olarak selülit problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Çeşitli Uygulamalarla Birlikte Kullanımı

Cilt tipinize ve sorununuza göre uzmanlarımız size farklı cihazların kullanımını da tavsiye edebilir. Micro plus, lenf drenaj gibi cihazlar daha kısa süre içerisinde sıkılaşma açısından da desteklenebilir. 

Şurası unutulmamalıdır ki G5 cihazı da dahil olmak üzere hiçbir cihaz mucizevi etkiler göstermez. Selülitlerinizde gözle görülür azalma olsa da siz yine de uzmanlarımızın önerilerine uyarak hareket ederseniz sonuç daha uzun süreli olacaktır. 

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar