Roosdavin Estetik-Güzellik-Zayıflama

Roosdavin

Bizler Roos Davin olarak estetik ve güzellik ile ilgili çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İşinde uzman ve gerekli eğitimleri almış çalışma arkadaşlarımız, son model teknolojik cihazlarımız, hijyen merkezinde sunduğumuz hizmetimiz ile sizleri de bekliyoruz.


İstanbul’da güzellik merkezi arayışındaysanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 


Roos Davin Kalitesi İle…

En kaliteli hizmete oldukça kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Deneyim ve bilgi söz konusu olduğunda adresimizin bir adım öne çıktığını söylemekten memnuniyet duyuyoruz.


Bizi Diğerlerinden Ayıran Özelliklerimiz Nelerdir

Epilasyon başta olmak üzere tüm hizmetlerimizde kullandığımız araçlar, Avrupa ve tüm dünyada geçerli kabul edilen A kalite cihazlardır. 
Hal böyle olunca cihaz kaynaklı sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Eskimiş, modası geçmiş ve acı veren cihazların kullanılması yerine Roos Davin kalitesi ile Avrupa standartlarında hizmet almanızı sağlıyoruz.

Kısaca Verdiğimiz Hizmetler

Estetik başlığı altında; kalıcı makyaj, prosfesyonel kaş ve kirpik tasarımı, hydrafacial, cilt bakımı ve mezoterapi, dipline, eyeliner ve dudak renklendirme…

Bölgesel zayıflamak isteyenler için; micro plus, g5 masajı, pasif jimnastik ve lenf drenaj uygulamaları 

Cilt Bakımı, Dipliner, Eyeliner, Dudak Renklendirme gibi güzellik uygulamaları için hizmet vermektedir.

Aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz. 

Roos Davin ile daha iyisi var. 

Estetik & Güzellik Adına Her Şey Roosdavin'de!
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Hedefimiz

Roosdavin; yenilikçi, özgün ve teknolojik gelişmeleri benimseyip mesleği ile bütünleştirebilen etik ilkelere bağlı alanında uzman eğitim kadrosuyla birlikte profesyonel hizmet sunma hedefi ile estetik, güzellik ve zayıflama alanlarında uluslararası akademik zincir oluşturmak.

Misyonumuz

Misyonumuz

Amacımız

Roosdavin; sektörde ihtiyaç duyulan hizmetleri kaliteli ve nitelikli uzmanlarla sağlamak, istihdam açıklığına çözüm olmak hedefiyle en güncel ve ileri teknolojik donanıma sahip, sektörde aranılan estetik, güzelli ve zayıflama hizmetlerini sunmayı misyon edinmiştir.

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar