Micro Plus

ROOSDAVIN Bölgesel Zayıflama Uygulamaları ile ilgili kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel fiyatlar için bize ulaşın.

Diğer Bölgesel Zayıflama Hizmetlerimiz

Ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlayan micro plus, kasların uyarılması temeline dayanan bir terapi cihazıdır. Özellikle kilo verme, bölgesel zayıflama konularında araştırma yapanlar bu yeni teknolojiyi sıklıkla duymuşlardır. Bu cihaz, galvanik akımı mikro akım ile bir araya toplayarak vücudun istenilen özelliklere sahip olmasına etki eder.

Özel olarak geliştirilmiş, son zamanlarda oldukça yüksek olumlu geri dönüşler almış bir uygulamadır. Aslına bakılırsa micro plus cihazının ortaya çıkma nedeni selülitlere savaş açma ihtiyacıdır. Cihaz sağladığı akım sayesinde zayıflamış liflerin onarılmasına ve dokuların yenilenmesine destek sağlamaktadır. Bu destek sayesinde selülitli bölgelerde yenilenme ve kolajen üretimi hızlanarak cilt ihtiyacı olan görünüme kavuşmaya başlar. 

Roos Davin olarak Micro Plus uygulamalarında sadece bir telefon uzağınızdayız. Bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz. 

Yaygın bilinenin aksine micro plus cihazı bir zayıflatma cihazı değildir. Bölgesel toplanma ve vücut formunun ihtiyacı olduğu güzel görünüme kavuşmasına destek sağlayan bir cihaz olarak ön plana çıkar. 
Sadece selülitler için değil, pek çok form bozukluğuna etkin destek sağlar. Cildin normal görüntüsüne hızlı bir şekilde kavuşması için micro plus cihazından destek alınabilir. Kısaca diğer etkileri hakkında da bilgilendirme yapmak gerekirse:

Cildi Sıkılaştırır

Biraz önce altını çizdiğimiz gibi micro plus cihazı farklı dalga boylarında elektrik akımı etkisi ile cildin ve kasların uyarılmasını sağlar. Bu durum da cildimiz açısından mucizevi bir tepkinin ortaya çıkmasını destekler. Yani cildimiz micro plus cihazının yardımıyla kasların ihtiyaç duyduğu enerjiyi üretmesine destek olur. Sonuç olarak o bölgede selülitlerin ortadan kalkmasından, sıkı görünüm elde edilmesine hatta bölgesel olarak yağ dokusunun uzaklaştırılmasına kadar pek çok farklı ayrıcalık ortaya çıkmaktadır.

Yeni Bir Mucize 

Aslına bakılırsa bu ürün kasların yoğun spor sonucunda harekete geçmesini sağlayan şekline gelmesine yardımcı oluyor. Spor yapan kişilerde sıklıkla karşılaştığımız yoğun çalışma bölgelerindeki kaslanmanın bir benzeri ortaya çıkarılıyor. 
Uzun süreli hareketsiz kalmış kişilerde yada spor yapamayan kişilerde de o bölgedeki kasların harekete geçirilmesi için destek alınıyor. 

Ağrı Yapıyor mu

Kasların çalışmasına destek olan bu cihaz uzun süreli can sıkıcı ağrılara kesinlikle yol açmamaktadır. Sadece spor yaptıktan sonra kaslarda oluşan küçük kramp ve sızlamalar ortaya çıkabiliyor. Tabi ki bu durum kişinin ne kadar hareket ettiği ve o bölgedeki kasları ne kadar kullandığı ile de doğrudan ilişkilidir. 

Bu sebeple yoğun bir ağrı hissetmeksizin kaslarınızın uygulandığı bir yöntem olarak micro plus yönteminden bahsedilebilmektedir. Özellikle Avrupa ülkelerinde Micro Plus cihazı için tembel aktivitesi ismi verildiğini de söyleyebiliriz. Bu durumun en temel nedeni ise kişilerin yoğun olarak spor yapmadan kaslarını çalıştırabilecekleri bir uygulama olarak ön plana çıkmasıdır. 

Etkisini Ne Zaman Gösterir

Cilt yapısına ve uygulama alanına bağlı olarak istenilen özelliklere kavuşmak biraz sürebiliyor. Yalnız burada asıl önemli olan ilk seansın bitiminden itibaren kişinin kendinde ki farkı hemen hissedebiliyor olmasıdır. 
Seans sayısına bağlı olarak 8 – 15 seans sonunda bu etkileri net bir şekilde görmek mümkün oluyor. 

Hangi Bölgelerde Kullanılmaktadır

Bizler Roos Davin olarak yüz den bacaklarınıza kadar farklı alanlarda Micro Plus cihazının mucizevi etkilerinden destek almanıza yardımcı oluyoruz. 
Özellikle yüz gençleştirme ve boyun gençleştirme konusunda micro plus etkisi gözle görülür şekilde ortaya çıkabiliyor. Dirileşme, gençleşme, lifting etkilerine net bir şekilde gözlemlemek mümkün olabiliyor. Boyun bölgesindeki azalan yağ dokusu ve gevşeme etkileri sonucunda kendiliğinden ortaya çıkan sarkmaların önüne geçmek için de bu uygulamadan destek alınabiliyor. 
Bu konuda pek çok çalışma yapılmış olmasına rağmen kullanıcı yorumlarına dikkat ettiğimizde en azından sekiz yaş gençleşmenin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında son dönemlerde micro plus uygulaması yüz ovalini belirginleştirme, karın toparlama, kalça bölgesinde; popo kaldırma uygulaması ve selülitler için aktif bir şekilde tercih edilmektedir. Bacak bölgesinde, göğüs ve sırt bölgesinde de micro plusdan destek alınabilmektedir. 

Bizler Roos Davin olarak ayrıcalıklı bir şekilde bu ürün ve uygulamaları uzman ekibimizle size ulaştırıyoruz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar