Epilasyon

ROOSDAVIN Epilasyon Uygulamaları ile ilgili kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel fiyatlar için bize ulaşın.

Diğer Hizmetlerimiz

Epilasyon Nedir

İstenmeyen kıl köklerinin vücuda herhangi bir zarar verilmeden, lazer ışınları kullanılarak yok edilmesi işlemine lazer epilasyon adı verilmektedir. Başlangıçtan günümüze kadar geçen süre içerisinde kullanıcı memnuniyeti baz alınarak sürekli olarak geliştirilmiştir. 

Ticari olarak ilk kez epilasyon cihazı 2000’li yılların başlarında kullanılmıştır. O zamandan günümüze pek çok farklı metot ve yöntem denenmiştir. Bizler Roos Davin olarak dermatolojik olarak etkisi kanıtlanmış, tüm Avrupa ülkelerinde etkin bir şekilde kullanılan cihazları tercih etmekteyiz. 

İstanbul’un En Kaliteli Epilasyon Merkezi

Epilasyon uygulaması söz konusu olduğunda birden fazla değişken önem kazanır. Bunlar:

  • İyi eğitilmiş personel
  • En kaliteli epilasyon cihazları
  • Titiz ve hijyenik hizmet anlayışı
  • Zamanında ve planlı çalışmadır. 

Yukarıda bahsettiğimiz etkenlerin biri bile eksik olursa sorun yaşanması kaçınılmaz olacaktır. O sebeple işinde deneyimli, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti merkezinde çalışan bir epilasyon merkezi şarttır.

Bizler arzu ettiğiniz sonuca en kısa süre içerisinde ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla, tüm bu basamakları büyük bir başarı ile size ulaştırmaktayız.
Sizlerde İstanbul epilasyon merkezi arayışındaysanız bizi ziyaret etmeden karar vermeyin. 

Bizi Diğerlerinden Ne Ayırır

Hepsinden önemlisi kullandığımız Robotix cihazı, günümüz teknolojisinin epilasyon konusunda son noktasıdır.
Bu sebeple kaliteli bir epilasyon cihazı arayışındaysanız kesinlikle daha iyisinin olmadığını söyleyebiliriz.
Dermatolojik olarak etkisi kanıtlanmış, acısız, hızlı sonuç veren ve kaliteli bir cihaz olan Robotix cihazları ile epilasyon söz konusu olduğunda ilk akla gelen adres olmaya devam ediyoruz. 

Hangi Bölgelerde Daha Etkilidir

Kullanılan cihaz ve yöntemin durumuna bağlı olarak; 
Vücudunuzda istenmeyen tüylerin yer aldığı her alana uygulanabilir. Çoğunlukla bütün bacak, genital bölge, sırt bölgesi, el ve ayaklar, göbek çevresi, kulak, ense, kol – koltuk altı, bikini bölgesinde etkin olarak uygulanır. Bu bölgelerde alınan sonuçlar çoğunlukla çok başarılıdır. 

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Öncelikle uzman gerektiren bir işlem olduğu için hijyenik olmayan ortamlarda yaptırılmamalıdır. Aynı zamanda lazer epilasyon cihazı kullanımı konusunda da eğitim alınması gerekmektedir. Son derece önemli olan bir diğer husus ise kullanılan cihazın özellikleridir. 
Sizin bu konu başlıklarını düşünmemeniz için tüm dünyada tercih edilen ve en kaliteli cihazlar arasında sayılan Robotix cihazı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

İşlem genel olarak; kıl köklerinde yoğunlaştırılan lazer ışınları etkisidir. Başka bir deyiş ile kıl köklerinizde var olan ve kılların büyümesi ile görevli hücrelerin yakılıp işlevsizleştirilmesi işlemine lazer epilasyon denir. 

Bu işlem son derece kısa süre içerisinde etki ettiği için, çoğunlukla farkına bile varılmaz. Doğru noktaya doğru şekilde uygulanması halinde başarı oranı son derece yüksektir. 

Epilasyon Ne Kadar Sürer

Kişiden kişiye – epilasyonun uygulanacağı bölgeye göre farklılık gösteren bir seans aralığı olabilir. Çoğunlukla 5 - 10 seans ortalamasında lazer epilasyon işlemi tamamlanır. Yine de uzmanımız ile bu konuyu görüşerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Sadece istenmeyen tüylerin olduğu bölgelere değil, genel olarak vücudunuzda tüylenmenin oluşmasını istemediğiniz alanlara da uygulatabilirsiniz. Bu konuda Roos Davin uzmanları size yardımcı olacaktır. 

Kimler Epilasyon Yaptırabilir

12 yaşını doldurmuş olan bilinen cilt hastalıklarına sahip olmayan herkes epilasyon yaptırabilir. Açık renkli cilde sahip olanlar, bu konuda hastalık geçirmiş kişiler yada kısa süre içerisinde solaryum – güneşlenme gibi etkinlikler yapan kişilerinde randevu alma konusunda iletişime geçmesi tavsiye edilir. 

Kısacası Roos Davin olarak bize iletişim bölümünden ulaşırsanız ihtiyacınız olan tüm konu başlıklarında size yardımcı oluruz.

Epilasyon Süresi Hakkında Bilgi

Bölgeden bölgeye kıl köklerinin yoğunluğuna göre süreler farklılık gösterebilir. Kısaca epilasyon süresi ile ilgili fikir vermesi açısından şunu söyleyebiliriz. Bıyık birkaç dakikalık bir işlemle tamamlanırken, bacaklar bir saat kadar sürebilmektedir. Çoğunlukla yüz bölgesinin tamamı için beş dakikalık bir uygulama yeterli olmaktadır. 

Epilasyonda Ağrı Hissedilir mi

Daha öncede altını çizdiğimiz gibi iyi eğitim almış, kaliteli cihazlar kullanan personellerin uyguladığı epilasyon uygulamalarında ağrı/acı hissedilmemektedir. 

Tabi ki mevcut durumunuz, hastalıklarınız vb hakkında personellerimizi bilgilendirmeniz ağrı konusunda sorun oluşmaması anlamına gelecektir. 
Bizler Roos Davin olarak işinin uzmanı ve profesyonel ekibimizle epilasyon konu başlığında en ayrıcalıklı hizmeti size sunmaya devam edeceğiz. 
Aklınıza takılan her türlü soruyu iletişim bölümünden bize sorabilirsiniz.

Bizler Roos Davin olarak kaliteli hizmeti size sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar