Profesyonel Kaş Tasarımı

ROOSDAVIN Estetik Uygulamaları ile ilgili kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel fiyatlar için bize ulaşın.

Diğer Estetik Hizmetlerimiz

Kaş tasarımı makyajın en önemli parçası olarak kabul edilmektedir. Eğer kişinin kaş dizaynı olması gerekenin dışında bir forma sahip olursa ifade bir anda değişecektir. Bu sebeple işinin uzmanı kişiler tarafından yüz ve göz yapısına uygun bir şekilde yapılmalıdır. 

Ne yazık ki kaş tasarımı, hak ettiği değeri görememektedir. Hal böyle olunca ifadenin güçlü bir şekilde yerini bulması da zorlaşır. 

Roos Davin olarak yüzünüze en uygun kaş tasarımını yapmak için uzman ekibimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Uzman Görüşü Son Derece Önemlidir

Yüz ifadesinin en önemli parçası kabul edilen kaş tasarımında işinin uzmanı ile çalışmak son derece önemlidir. Doğru makyaj tekniğinin belirlenmesi, formun çizilmesi ve hijyenik bir şekilde işlemin tamamlanması olmazsa olmazlar arasında yer alır. 

Hangi Başlıklar Kaş Tasarımı İçin Önemlidir

Kaşların formu, rengi, gürlüğü, kavisi uzman izlenimi ile baştan yorumlanmalıdır. Eğer sizde güzelliğinize güzellik katmak isterseniz kaş tasarım işlemi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Aynı zamanda Roos Davin kalitesi ile son derece önemli olan ve her biri ayrı birer uzmanlıkta isteyen: Mikroblanding, pudralama, mikropigmentasyon, kaş silme ve kaş boyama gibi konu başlıklarında da hizmet vermekteyiz. 

Bizim önceliğimiz siz değerli ziyaretçilerimizin aklınıza gelen her konu başlığında en kaliteli olana ulaşmasını sağlamaktır. O sebeple randevu alarak kaş tasarımından estetiğe, epilasyondan, micro plus uygulamasına kadar adresimizden gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz. 

Ara
0(537)6063344
Kampanyalı Fiyatlar